REFERENCE

Byli jste na naší chatičce? Líbilo se Vám u nás?
Napište nám referenci, děkujeme!

Jiří Lukáč

Úžasný pobyt na "medvědovi 👌 krásná příroda všude kolem,měli jsme k dispozici taky grilhouse,můžu doporučit! Vybavení chaty snad všechno na co si člověk vzpomene,majitel se očividně stará. Příště jedeme znovu,chata za ty peníze rozhodně stojí👍

Eva Duridová

Dlouho jsme s manželem hledali místo, kde bychom prožili víkend, když nám kamarádka doporučila tuto kouzelnou chaloupku neváhali jsme ani minutu. Vůbec se nám nechtělo domů, přijedete na místo kde je božský klid.... ve vybavení chaty nechybí vůbec nic, vše je opravdu doladěné do posledního detailu, moc děkujeme za krásný pobyt a již teď se těšíme na další. Eva a Lukáš

Michal Němec

Krásná chata v úžasném prostředí Beskyd. Nadstandardní vybavení, příjmení majitelé. Doporučujeme. Michal

Aneta Macháčková

Když jsme viděli, že majitelé postavili další chatičku, byli jsme zvědaví, jestli dokážou koncept posunout ještě dál než doposud. A ano, odjížděli jsme nadšení. Těšíme se na další návštěvu. :)

Kristýna Mullerová

Myslela jsem, že nás nemůže nic překvapit, po tom co vše jsme procestovali, avšak opak je pravdou. Všechny detaily, které jsme nacházeli v průběhu pobytu byly dechberoucí. Pokud se rozhodnete navštívit Medvědí skálu, doporučujeme se po sauně osvěžit pod vodopádem :)

Adam Líbenek

Mohu maximálně doporučit! Jedinečný zážitek, majitelé sympaťáci jak víno, na úrovni. Rád se vrátím. 11 z 10-ti 🤘🏼

Petr Koudelka

Super stylová chata na ještě krásnějším místě. S partičkou jsme si luxusně zahráli ping - pong, pogrilovali na pecka grilu Ofyr, vůbec nic nám nechybělo. Manželé Tyralíkovi nám byli vždy nápomocni, ať s tipy na výlet tak skvělým servisem. Už teď se těšíme na pobyt na Medvědí skále!

Pavel Stareček

Dekuji majitelum za super sluzby, mily a vstricny pristup. Zajistili vse co bylo pozadovano a dase rict i vic.👍👍 Urcite se budu vracet velmi rad. Pavel S.

Lucie Horáková

Chtěla bych moc poděkovat majitelům za úžasnou oslavu maminčiných narozenin, kterou mi pomohly připravit. Jde vidět že chaticky, jsou jejich srdcovou záležitostí. Už při vstupu do chaty vás ohromí nepřehlédnutelné kované schodiště, dominanta celé chaty. Krásné, čisté prostředí ještě umocní relax v soukromém wellnes. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho spokojených klientů, určitě nejsme u Vás naposled.

Věrka Bohmová

Děkujeme za perfektní ubytování!!! Nádherná chata, skvělí majitelé!!! Velmi se nám líbilo. Spalo se nám jako v bavlnce. Matrace úžasné a to povlečení TOP! Krásné vybavení (i pro velmi náročné hosty), všude čisto a velmi útulno. Využili jsme také pedikůru (mimochodem nejlepší, jakou jsem doposud absolvovala) a masáže. Vířivka a vodopád TOP!!! Doporučujeme s čistým svědomím. Určitě se na chatu vrátíme. Nádherná příroda. Děkujeme z celého srdce :-)

PŘIDAT REFERENCI